Kontakta oss - TeamOlmed

Kontakta oss

Kontaktuppgifter till centrala funktioner i TeamOlmed

 

Inköp
Maria Eriksson
meriksson@ossur.com

Privat och företag
Anders Martinsen
anders.martinsen@teamolmed.se

Kvalitet, Miljö och GDPR
Patrick Nyquist
patrick.nyquist@teamolmed.se

HR
Charlotta Holmgren
cholmgren@ossur.com

Marknadskoordinator
Helena Eriksson
Helena.eriksson@teamolmed.se

Klinisk utveckling
Cecilia Carlsson
cecilia.carlsson@teamolmed.se

Ekonomi och redovisning
Jonas Linton
jlinton@ossur.com

Teknik och centralproduktion
Emmy Engdahl
emmy.engdahl@teamolmed.se

Postadress
TeamOlmed AB
Box 1135
164 22 Kista

Besöksadress
TeamOlmed AB
Kistagången 12
164 40 Kista

Med anledning av Covid-19

Läs mer