Kontakta oss – Teamolmed

Kontakta oss

 

VD 
Lars Wallsten
lars.wallsten@teamolmed.se
070-291 16 02 

 

Kvalitet, Miljö och GDPR
Patrick Nyquist
patrick.nyquist@teamolmed.se
0702-22 73 35

 

Klinisk utveckling
Cecilia Carlsson
cecilia.carlsson@teamolmed.se
076-139 96 03

 

Inköp
Maria Eriksson
meriksson@ossur.com
0702-26 08 32 

 

HR
Charlotta Holmgren
cholmgren@ossur.com
070-388 82 57

 

Ekonomi och redovisning
Jonas Linton
jlinton@ossur.com
072-200 25 37

 

Privat och företag
Anders Martinsen
anders.martinsen@teamolmed.se
072-395 79 10

 

Marknadskoordinator
Helena Eriksson
Helena.eriksson@teamolmed.se
076-770 76 21

 

Teknik och centralproduktion
Emmy Engdahl
emmy.engdahl@teamolmed.se
073-318 00 86